تور هوایی ایران

می‌ شود ایرانی باشی و ایرانگردی را دوست نداشته و جای‌ جای سرزمین مان را به مدد تور هوایی ایران و تورهای گردشگری داخلی نشناسی؟ شهرهای مختلف ایران گردشگران را از آن‌ سوی آب‌ ها به سمت خود می ‌کشاند و جاذبه‌ هایش علاقه ‌مندان بسیاری را شیفته نموده است.

حال ایرانیان چگونه در این مسابقه سفر و مسافرت تور دور ایران از توریست ‌ها عقب ‌مانده و با مناطق دیدنی کشورشان بیگانه باشند؟ پس تا بیش از این دیر نشده با ما تماس بگیر و یک تور داخلی ایرانگردی ارزان و هیجان انگیز برای خود و خانواده و یا جمع دوستانت رزرو کن و لذت تور گردشگری داخلی را با آن‌ ها نیز تقسیم کن.

تور هوایی ایران ، از جنوب تا شمال

به عنوان یک گردشگر راجع به سفر و مسافرت هرچه بگوییم کم است ولی بحث ما در این مقاله سفر های تور داخلی و تور هوایی ایران است. سفر به جای جای سرزمین اهورائی ایران. نمی دانم اهل سفر هستی یا نه ولی این نوشته را می نویسم تا با هم سفری کنیم به سرزمین مادریمان و اگر بعد از این سفر خیالی؛ دوست داشتی آژانس مسافرتی بهترین تور ایرانگردی واقعی را امتحان کنی همه کارها فقط با یک تماس حل می شود.

اجداد ما، حرفه ای های سفر بودند و از روزی که خود را شناختند در سفری طولانی خود را از سرزمینی دور به این بهشت کوچک رساندند. گروهی از آنان قرار گرفتند و گروهی به سفر خود ادامه دادند. گروهی که ماندند هرگز قرار ماندن نداشتند و از هند و چین تا روم دائم در حال رفت و آمد بودند و گروهی که رفتند ماندند و این اولین داستان سفر بشریت بود که ما آریائی ها رقم زدیم.

یاد شعری افتادم که می گوید: هستم اگر می روم گر نروم نیستم. حالا برای رفتن به چه چیزهایی نیاز داریم؟

لابد اولین گزینه که در ذهن شما پر رنگ خواهد شد پول است. بعد سلامتی و بعد وقت و زمان مناسب و همسفر خوب و حال سفر و حوصله و جایی که بخواهیم برویم و….

نه نشد این طوری سفر برو نیستی…

ایران ، بهشت گم شده

بیا این بار یه جور دیگه بریم سفر گردشگری داخل ایران خودمون، همه این ها که گفتی، من نگفتم لازم نیستند، ولی هرگز همه اینا با هم جور نمی شه اگر هم بشه مطمئنا یکیش جور نمی شه. یعنی این طوری هیچ وقت نمی خوای بری سفر؟

سفرهایی که رفتی رو مرور کن؛ بی تعارف مرور کن… چندتاشون همه شرایط جور بود رفتی؟

خیلی از سفرهامون رو به دلیل رودربایسی و دعوت دیگران و دوستان و کلافگی و فرار از روزمرگی رفتیم. که البته خوش هم گذشت در نهایت. کم و زیاد داره ولی بالاخره حتی اگر بد هم بوده باشه خاطره شده.

اگر مشکل دعوت و اصرار همسفران باشه، من از طرف خودت بهت اصرار می کنم و دعوتت می کنم شما رو به یه سفر ایران گردی کامل و امن.

بذار این قضیه به یک سفر ختم بشه… اگر روزی دوست داشتی بری سفر و واقعا دیگه نتونی چه از لحاظ مالی چه از لحاظ فیزیک و سلامتی، آیا می تونی این لحظه رو که من به شما اصرار کردم و نیامدی را فراموش کنی؟!

پس تا زمان و دل و دماغ سفر داری دست به کار شو؛ این جمله معروف که اگر سفر نکنی می پوسی رو جدی بگیر؛ وقتشه با ما همسفر شوی.

ایران با داشتن شهرهای زیادی و آثار باستانی فراوان و همچنین طبیعت بکری که شاید کمتر کسی تا الان از وجود آن با خبر بوده یکی از بهتریم نقاط دنیا برای گردش و یک سفر به شدت جذاب است.

به این post امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نوشته مشابه وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست